Week van de loopbaan 2026
14 september – 18 september 2026
In de Week van de loopbaan kan je bij mij gratis je werkplezier, je energiebalans en je ontwikkeling een boost geven!
- Mis je al enige tijd werkplezier?
- Ervaar je stressklachten?
- Wil je ontdekken wat voor voldoening zorgt?
- Ben je benieuwd naar jouw talent?
Start dan GRATIS met de Werkplezier Booster.
Gratis aanbod tijdens de Week van de loopbaan
Tijdens de week van de loopbaan wordt door een paar Noloc loopbaanspecialisten (loopbaancoaches) gratis loopbaanadvies of andere hulp aangeboden.
In de week van de loopbaan bied ik gratis mijn Werkplezier Booster aan. Hiermee kan je zelf je werkplezier vergroten door te onderzoeken wat je mist en hoe je hier verandering in kan brengen.
De Werkplezier Booster is informatief, inspirerend en leerzaam. Daarnaast zet het je aan tot actie en kan je tevens goed combineren met een volle werkweek. Dit online programma van 4 weken zet je aan het denken 0ver motivatie, voldoening, flow en talent.
Herken je dit?
Met steeds meer tegenzin aan je werkdag beginnen
Op een vrije dag opzien tegen de volgende werkdag
Niet meer voldoende opladen tijdens vakanties
Steeds vaker (liever) thuis werken
Al een poos niks nieuws meer leren
Steeds vaker samen met collega’s klagen
Werkzaamheden uitstellen tot het laatste moment
Afvragen waar je het eigenlijk voor doet
Dan past de Werkplezier Booster bij jou. Kom dus in actie!
De thema’s in de Werkplezier Booster
WERKPLEZIER
STRESSKLACHTEN
VOLDOENING
TALENT
FLOW
Tijdens de Week van de loopbaan kan je de belangrijkste werkplezier-onderwerpen voor jezelf onderzoeken met behulp van de Werkplezier Booster en kan je acties koppelen aan je inzichten.
Je ontvangt gedurende 4 weken iedere week een thematische opdracht. In de eerste week kan je direct inzichten op doen over werkplezier. Met de opdracht ben je gemiddeld per week een uur bezig. De opdrachten zijn praktisch, informatief en goed te combineren met een drukke werkweek.
Registreren
Je kan direct starten met de Werkplezier Booster. Vul je gegevens in en ontvang binnen enkele ogenblikken een bevestiging. Daarna volgt er informatie over het onderwerp van de eerste week (werkplezier) en kan je gelijk aan de slag.
Ben je op de website voor 14 september 2026? Dan kan je ook al starten. Je hoeft dus niet te wachten.
Omdat werken aan werk, werkt.
De beroepsvereniging voor loopbaanpspecialisten NOLOC organiseert jaarlijks de Week van de Loopbaan. Dit jaar is dat van 14 september t/m 18 september. In die week benadrukken ze het belang van regie nemen over je eigen werkplezier, ontwikkeling en bieden ze met hun leden, de Noloc loopbaanprofessionals, laagdrempelige initiatieven aan, zodat het eenvoudiger wordt om werk te maken van werk.
Manon Erich
Waar kan ik gratis loopbaanadvies krijgen
Dit is het moment waarop dat kan. Loopbaanadvies is doorgaans niet gratis. Zeker niet bij gespecialiseerde coaches. Tijdens de week van de loopbaan kan je bij een aantal gespecialiseerde coaches die zijn aangesloten bij het Noloc wel gratis loopbaanadvies inwinnen of iets anders kosteloos afnemen om je werkplezier te vergroten of loopbaankeuzes te maken.
Bij mij kan je gratis aan het online programma Werkplezier Booster van 4 weken deelnemen.
Buiten deze specifieke landelijke actieweek om bieden veel coaches, waaronder ikzelf, ook een kosteloos een kennismakingsgesprek aan. Uit ervaring weet ik dat zo’n gesprek met mij ook al informatief zijn en tot denken aanzet.
Welke coaches doen mee aan de Week van de loopbaan 2026
Niet iedere Noloc loopbaanspecialist doet mee aan de Week van de loopbaan. Je kan er dus niet klakkeloos vanuit gaan dat iedereen met de Noloc-erkenning jou iets aanbiedt.
Ik doe ieder jaar mee. Niet omdat ik het zo rustig heb, maar omdat ik het belangrijk vindt dat hulp en advies laagdrempelig aangeboden wordt. Je stapt immers niet zo maar naar een coach en soms staat een werkgever er ook niet echt voor open om loopbaanadvies te faciliteren.
Een actuele landelijke overzicht van deelnemende coaches vindt je op de officiële website van de beroepsvereniging.
Registreren
Je kan direct starten met de Werkplezier Booster. Vul je gegevens in en ontvang binnen enkele ogenblikken een bevestiging. Daarna volgt er informatie over het onderwerp van de eerste week (werkplezier) en kan je gelijk aan de slag.
Klik hier, als je meer wil weten over de Werkplezier Booster.
Reviews
Verhelderend
De werkplezier booster heeft mij geholpen om te achterhalen waar mijn kracht ligt en waar ik dus naar op zoek moet en waar ik juist van weg moet blijven. Een duidelijk stukje bewust zijn. Zelf vond ik het prettig om er intensief, dagelijks mee bezig te zijn. Door samen met een collega deel te nemen, ontdek ik ook wat de beweegredenen van anderen zijn. Het is een laagdrempelige manier om werkplezier te onderzoeken, 1 op 1 coachsessies zijn wat dat aangaat confronterender. De booster is verhelderend’. – Paulien
Nuttig
De opdrachten zetten je echt even aan het denken, dat is goed. Ik vond het ook waardevol om dit met een vriendin te doen. Interessant om te horen hoe de blik van iemand anders is.
Flow vind ik het meest interessante onderwerp. Ik merk dat als ik voor flow in mijn werk zorg, ik meer voldoening en plezier uit mijn werk haal. Hier ga ik mij meer op focussen.
De Werkplezier Booster is heel nuttig en interessant. – Eveline
Noloc loopbaanspecialist in Zoetermeer
Ik werk sinds 2006 als loopbaancoach. Als NOLOC gecertificeerd loopbaanspecialist heb ik me al meermaals ge-recertificeerd. Daarvoor volg ik opleidingen, doe ik aan intervisie en breid ik mijn ervaring uit. Ik mag daarom de titel Register Loopbaanprofessional dragen.
Ik werk voor diverse opdrachtgevers in diverse sectoren. Jaarlijks begeleid ik ongeveer 80 personen met een coachvraag.
En je raad het al; deze personen gaan een coachtraject aan om hun werkplezier te vergroten.
De coachtrajecten kunnen zowel online als live in mijn kantoor in Zoetermeer plaatsvinden. Cliënten wonen soms in de buurt, maar vaak ook verder weg. Zelfs in het buitenland.
Mijn werkwijze is pragmatisch, betrokken en slagvaardig. Ik gebruik diverse instrumenten en methodieken, welke ik afstem op de vraag, de situatie en mijn cliënt. In een coachtraject werk ik naar een concreet perspectief of resultaat toe en ik stimuleer het nemen van stappen. Ik spiegel, nodig uit tot reflectie en vraag door vanuit een beroepsmatige nieuwsgierigheid. Ik streef ernaar dat je na een coachtraject zelfstandig regie blijft nemen over je eigen loopbaan en je werkplezier.
Wil je jouw werkplezier vergroten? Je kan direct starten met de Werkplezier Booster.
Manon Erich
Wil je liever met mij overleggen, omdat je meer hulp nodig hebt en een interesse hebt in een online of live coachtraject? Plan dan een kennismakingsgesprek in.
Manon Erich, loopbaanadvies & coaching
Boerhaavelaan 40, Zoetermeer, Kvk nummer 67747124